قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی | فروشگاه انواع تجهیزات پزشکی ایرانی و خارجی

دستکش ها در سطوح مختلف جامعه مانند عمومی صنعتی پزشکی استفاده می شود و کاربرد فراوان دارد و در تولید دستکش دو شیوه تولید مد نظر تولید کنندگان است

۱. تولید به صورت یکبار مصرف ۲. تولید به صورت دائمی  تولید به صورت دائمی که همیشه می توان استفاده کرد مانند دستکش های خانگی رز مریم و دستکش کار و غیره  تولید به عنوان یکبار مصرف مثل دستکش های پزشکی.                              ‌            این دستکش ها به سه جنس تولید می شوند ۱. لاتکس ۲. وینیل ۳.نیتری.  هر کدام از اینها به دو دسته پودری و بدون پودر تقسیم می شوند. دستکش پودری داخل آن عاری از پودر است و خارج آن کمی پودر به کار رفته است. دستکش بدون پودر که درآن پودر به کار نرفته.

_ دستکش لاتکس مقاوم ضخیم قابل انعطاف کشسانی بالا از مزایای ان است ولی به علت آلرژی زا بودن لاتکس از لاتکس کم تر استفاده می شود  _دستکش وینیل بدون لاتکس است مقاومت کمتر و نازکتر از لاتکس است و نرم قابل انعطاف و کشسانی از ویژگی ان است. _ دستکش نیتریل بدون لاتکس مقاوم نازک قابل لمس نرم و قابل انعطاف و کشسانی از ویژگی آن است.

قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی بر اساس نوع جنس برند و کاربرد آن متفاوت است. دستکش یکبار مصرف نایلونی هم وجود دارد که از جنس خیلی نازک است و قیمت دستکش یکبار مصرف نایلونی از همه ارزانتر است.

قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی | فروشگاه انواع تجهیزات پزشکی ایرانی و خارجی

قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکی

قیمت دستکش یکبار مصرف پزشکیبرای خرید دستکش یکبار مصرف شیک باید  به کاربرد ان توجه و بر این اساس خرید کرد مثلا دستکش پزشکی نازک قابل لمس و استریل شده است و فقط کاربرد پزشکی دارد و در جایی دیگر استفاده نمی شود. قیمت دستکش بر اساس نوع و برند و کاربرد آن ها متفارت است.قیمت دستکش ساخت داخل ایران از خارجی آن ارزانتر است.

تولید دستکش یکبار مصرف در بسته بندی متنوع

تولید دستکش یکبار مصرف در بسته بندی متنوعدستکش یکبار مصرف در بسته بندی متفاوت از جمله دستکش وینیل ،نیتریل و لاتکس متنوع است و در بسته بندی کاربرد دستکش موارد مصرف و مشخصات آن ذکر شده مثلا دستکش نیتریل مثل که انواع دستکش معاینه و جراحی و انواع دستکش آزمایشگاهی را دارد.

و در بسته بندی مشخص است.و سایز دستکش نیز در بسته بندی ذکر شده و معمولا هر بسته ده تایی و هر کارتن ان صدتایی است.بسته بندی ها نیز دارای رنگ های متفاوت و طرح های مختلف است که مخصوص هر مارکی می باشد.

خریدار سایز های مختلف دستکش یکبار مصرف

خریدار سایز های مختلف دستکش یکبار مصرفدستکش های یکبار مصرف سایزهای مختلفی همچون سایز بزرگ متوسط کوچک دارد که متناسب هر دستی می باشد. و در انواع مختلف وینیل، نیتریل،دستکش لاتکس به فروش می رسد که برخی دستکش ها بسیار چسبنده و برخی از آن ها کمی گشادتر و شل هستند. مثلا دستکش رزمریم گشاد است ولی دستکش پزشکی چسبنده است.

خرید و فروش اینترنتی دستکش یکبار مصرف پزشکی

خرید و فروش اینترنتی دستکش یکبار مصرف پزشکی

بیشتر بخوانید: دستکش لاتکس حریر

خرید دستکش یکبار مصرف هم به صورت حضوری درمرکز فروشگاه هم غیر حضوری در سایت فروشگاه یا شبکه های اجتماعی انجام می گیرد اینگونه خرید با صرفه تر است زیرا در خانه خرید را انتخاب و سفارش می دهند و لازم نیست در ترافیک آلودگی سرما گرما برف باران باد طوفان راه طولانی را طی کرده و خرید انجام دهند بلکه در خانه بدون دغدغه ثبت سفارش می کنند.

فروشگاه انواع دستکش های یکبار مصرف پزشکی ایرانی و خارجی

فروشگاه انواع دستکش های یکبار مصرف پزشکی ایرانی و خارجیفروشگاه های دستکش شرکت های تجهیزات پزشکی که عمده می فروشند و داروخانه ها و فروشگاههای لوازم بهداشتی که جزئی می فروشند هستند که ایرانی ان ها مارک های دستکش حریر دستکش وینیل رزمریم و دستکش یکبار مصرف آرام غیره هستند در سراسر کشور عرضه می شود دستکش های خارجی که از کشورهای خارجی مثل مالزی و چین وارد می شود مانند دستکش SPA و واندرفول٬ مسلما نوع خارجی قیمت بالاتری نسبت به نوع ایرانی دارد. دستکش های فروشی در انواع مختلف و برندهای مختلف به فروش می رسد.و خریداران آنها سه قشر متفاوت جامعه همچون  قشرعمومی صنعتی و طبی هستن .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.